Kāpēc pa telefonu?

VISS IR VIENKĀRŠI - TAS IR EFEKTĪVI!

Ekonomiski

Ekonomiski

Izmantojot ārpakalpojumu, Jums nav jāalgo pārdošanas profesionāļi, nav jāpērk darbam vajadzīgais aprīkojums un jāiegulda darbinieku attīstībā. Jums ir iespēja izmantot pakalpojumu tik, cik Jums ir nepieciešams un pārtraukt vai atkal to uzsākt jebkurā Jums ērtā brīdī. Jūs maksājiet tikai par pārdošanas darbu.

Ātri

Ātri

Pārdošanas pakalpojumus var izmantot uzreiz pēc tikšanās ar biznesa konsultantu, jo mums ir cilvēki, nepieciešamais aprīkojums un motivācija. Viens klientu attiecību vadītājs kvalitatīvi spēj uzrunāt 500 potenciālos klientus mēnesī.

Employees

Gudri

Pārdošanas process mums parasti saistās ar stundu ilgu vizīti pie potenciālā klienta. Ar šādu pieeju pārdevējs kvalitatīvi ir spējīgs uzrunāt ne vairāk par 3 klientiem dienā. Saskaņā ar ASV veikto pētījumu, 85% potenciālo klientu šī vizīte nemaz nebija nepieciešama. Produkta prezentāciju un gala lēmuma izdibināšanu varēja realizēt arī citos veidos, piemēram, attālināti. Patiesība ir tāda, ka ļoti lielai daļai potenciālo klientu pārdot produktu var telefoniski. Izmantojiet šo iespēju!